۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
۵۵۱ بازدید
افزایش ممبر تلگرام

در این مطلب قصد ما معرفی راههای برای افزایش ممبر تلگرام به علاقمندان بود این افزایش هم می تواند از طریق ممبرهای فیک باشد و هم ممبرهای واقعی. هر کدام از این ممبرها مزیت های خاص خود را دارند که ما قطعا در مورد آنها به تفصیل صحبت خواهیم کرد. در ادامه لازم است یاداور شویم برای افزایش ممبر تلگرام راهای دیگری هم وجود دارد که در مقالات بعدی به آن خواهیم پرداخت.


افزایش ممبر تلگرام امروزه به عنوان یک هنر و تخصص شناخته می شود.  تلگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی مهم و تاثیر گذار در دنیای امروز بوده و در ایران کاربران زیادی هم دارد. در ابتدای امر که تلگرام هنوز کاربران زیادی نداشت، ظرفیت های آن هم برای تولید درآمد و کسب ثروت چندان برای کاربران و افراد علاقمند شناخته نشده بود. اما به مرور زمان که کاربران آن افزایش پیدا کردند و افراد خلاق هم از آن برای کسب درآمد استفاده نمودند، مشخص شد چقدر این شبکه اجتماعی می تواند زمینه های کسب درآمد را افزایش داده و حتی بستری برای دستیابی به ثروت های بزرگ باشد که البته این کار بدون افزایش ممبر در تلگرام و کانال های آن امکان پذیر نیست.

 

تلگرام بهترین مکان برای کسب درآمد

علاقه ایرانیان به این شبکه اجتماعی قابل انکار نیست و تقریبا در هر شرایطی با یک نوسان اندک توانسته است کاربران ایرانی خود را حفظ کند. بنابراین هنوز ظرفیت و قابلیت کسب درآمد برای افراد تازه وارد را دارد اگر اندکی اصولی و خلاقانه پا در این عرصه بگذارید.

 

افزایش ممبر تلگرام چطور و چگونه !!

افزایش ممبر تلگرام قدم دوم بعد از انتخاب این شبکه برای کسب و کار است. یعنی در درجه اول شما باید یک کانال برای خودتان درست کنید و بعد به فکر افزایش کاربران و ممبرهای آن باشید. برای افزایش ممبرهای تلگرام راههای مختلفی وجود دارد که ما در ادامه به چند مورد آن اشاره می کنیم.

 

 

خلاق و علاقمند به کارتان باشید تا افزایش ممبر تلگرام

شاید در نظر خیلی ها این حرفه به عنوان کار واقعی شناخته نشود. اما یادم می آید در مصاحبه ای که چند سال پیش از مدیر یکی از کانال های معروف خواندم، مدعی بود که ماهی سی میلیون از طریق تبلیغ در این شبکه اجتماعی درآمد کسب می کند. این یعنی یک بیزینس واقعی و تاثیر گذار. بعد از اینکه کانال خودتان را درست کردید باید به فکر مطالب بکر و ناب باشید. شاید در مرحله اول نتوانید کسی را برای تولید محتوای های تازه و جدید استخدام کنید برای همین خودتان دست بکار شده و به شهر و محل زندگی و کشورتان به عنوان یک عرصه پر از سوژه نظر داشته باشید. خودتان عکس بگیرید و ادیت کنید. تا می توانید از انتشار مطالب تکراری پرهیز نمایید. بگذارید کانال های دیگر از روی شما کپی کنند این کار بعد از مدتی باعث افزایش ممبر تلگرام شما خواهد شد و کانال شما را بر سر زبان ها خواهد انداخت. همچنین شما می توانید با خرید ممبر تلگرام به راحتی کار خود را آسان و راحت کنید.

 

 

برای افزایش ممبر تلگرام به دنبال اعضا و ممبرهای واقعی باشد

ممبر فیک برای کانال ها خوب است اما داشتن ممبر واقعی یک مزیت بوده و باعث می شود روز به روز روند افزایش ممبر تلگرام شما سیر صعودی داشته باشد. داشتن ممبر واقعی مهم است چون اینها افرادی واقعی هستند که جذب کانال شما شده اند و در هر شرایطی مطالبتان را دنبال می کنند. ضمن اینکه اگر مطالب شما به لحاظ محتوا و کیفیت بالا باشد در واقع نوعی تبلیغ غیر مستقیم برایتان بوده و باعث می شود، ممبرهایتان کانال شما را به افراد دیگری هم معرفی کنند. برای همین تا می توانید ممبرهای واقعی خود را افزایش دهید.

 

پیشنهاد می کنم مقاله خرید ممبر تلگرام و نکات مهم قبل از خرید ممبر را حتما مطالعه کنید.

 

هدف داشتن در ساخت کانال باعث افزایش ممبر تلگرام

خب اولین گام و مهمترین گام قبل از اینکه کانال بسازید اینکه بدانید واقعا این کار را با چه هدفی قرار است، انجام دهید. خب پول درآوردن می تواند یک هدف فرعی یا اصلی باشد اما تجربه ثابت کرده است افرادی که با توجه به علایق خود اقدام به ساخت کانال کرده اند، در افزایش ممبر تلگرام خود هم موفق تر بوده اند. یعنی به صرف کسب درآمد و تنها با این هدف شاید نتواند شما را موفق کند. بعد از اینکه موضوع و هدف کانال خود را انتخاب کردید نباید به فکر تغییر آن بیفتید چون این موضوع ممکن است باعث ریزش ممبرهای شما شود. دلیل آن هم این است که افرادی که عضو کانال شما شده اند بر اساس هدف و موضوع آن این کار کرده اند و تغییر آن می تواند انها ناراضی و دلزده کند. تغییر مداوم موضوع کانال در حقیقت باعث سیر نزولی ممبرهای آن خواهد شد.

 

 

برای افزایش ممبر تلگرام در تولید محتوا خلاق و محتاط باشید

تولید محتوا با کیفیت و جذاب راز ماندگاری اعضاء کانالتان است. آنها وقتی بینند کمتر کانالی مطالب کانال شما را دارد و تقریبا اکثر مطالب بکر و تازه هستند، حاضر به ترک آن نخواهند شد. اگر کانالی عمومی دارید، سعی کنید مطالب عامه پسند و در زمینه های که همه افراد تقریبا به آنها علاقه دارند، محتوا تولید کنید و اگر دنبال کانال تخصصی هستید حتما باید توجه داشته باشید مطالبتان صحیح و با رفرنس باشد. از انتشار مطالب غلط بپرهیزد چون بعد از مدتی اعتبار و اعتماد خود را در بین اعضا کانال از دست خواهید داد و روند افزایش ممبر تلگرام شما سیر نزولی پیدا خواهد کرد. ساختن اینفوگرافیک کار بسیار خلاقانه ای محسوب می شود و با وجود اینکه یک کار تخصصی است اگر آن را یاد بگیرید در افزایش ممبر تلگرام شما بسیار موثر خواهد بود.

 

 

خب اگر نمی دانید اینفوگرافیک چیست ما در اینجا یک توضیح مختصر برایتان می دهیم. در مفهوم ساده اینفوگرافیک تولید محتوا به صورت عکس، تصویر، نمودار، نقشه و دیاگرام است. یعنی شما قادر باشید با استفاده از این موارد گفته شده یک محتوای کیفی مناسب تولید کنید. علت اینکه گفته می شود محتواهای با فرمت اینفوگرافیک برای افزایش ممبر تلگرام مناسب تر است اینکه همیشه چشم ها در مقابل تصاویر و عکس مقاومت کمتری داشته و بیشتر جذب آنها می شوند تا مثلا یک پاراگراف نوشته. اگر به علایق خودتان هم برگردی، می بینید دیدن یک عکس و یا تصویر در مورد یک موضوع بیشتر شما را سر شوق آورده و جذبتان می کند. بنابراین اگر خلاق باشید از این قابلیت برای افزایش ممبر تلگرام خودتان استفاده می کنید.

 

فیلم و فایل صوتی را فراموش نکنید

افراد عادی عاشق فیلم و تصاویر به همراه موسیقی هستند. تولید محتوا با این فرمت کمک می کند روند افزایش ممبر تلگرام شما سیر صعودی بسیار زیادی پیدا کرده به طوری که شما را شگفت زده کند. در انتشار فیلم و یا فایل صوتی تا می توانید خلاق باشید و کپی برداری نکنید اگر واقعا می خواهید بعد از مدتی کانالتان منبع درآمدی برایتان اشد باید وقت گذاشته و کار کنید اینکه توقع داشته باشید با کپی کاری به هدفتان برسید کمی غیر منصفانه است.

 

 

خلاصه و جمع بندی

در این مطلب قصد ما معرفی راههای برای افزایش ممبر تلگرام به علاقمندان بود این افزایش هم می تواند از طریق ممبرهای فیک باشد و هم ممبرهای واقعی. هر کدام از این ممبرها مزیت های خاص خود را دارند که ما قطعا در مورد آنها به تفصیل صحبت خواهیم کرد. در ادامه لازم است یاداور شویم برای افزایش ممبر تلگرام راهای دیگری هم وجود دارد که در مقالات بعدی به آن خواهیم پرداخت.

مطالب مرتبط

ارسال نظر
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* سوال امنیتی:
پایتخت ایران