۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲
۴۶۸ بازدید
خرید ممبر تلگرام و نکات مهم قبل از خرید ممبر

خرید ممبر تلگرام مفید ترین روش برای کانال تلگرام می باشد بدون هیچ گونه بلاک شدن و یا بسته شدن کانال تلگرام شما افراد معمولی و یا مدیران کانال های تلگرام می توانند با خرید ممبر کانال تلگرام زود تر به اهداف خود در تلگرام برسند


خرید ممبر تلگرام همیشه یک نیاز برای کانال های تلگرام می باشد. به همین دلیل امروز قصد داریم برای شما دوستان که می خواهید برای کانال تلگرام خود ممبر بخرید را شرح دهیم  که چه طور ممبر بخرید چه نوع ممبری برای کانال های شما خوب هست و با کیفیت و چه نوع ممبر هایی بی کیفیت هستند خیلی از مشتری ها وقتی تماس می گیرند سوال می کنند که ممبر می خوایم بخریم شرایط خرید ممبر به چه صورت هست خوب ما می خوایم این سوال  و تمامی سوال هایی که در ذهن تمام کسانی که می خواهند خرید ممبر کنند را پاسخ دهیم البته خیلی از دوستان خودشون در این زمینه استاد هستند و می دانند که چه طور ممبر برای کانال های خود جذب کنند و خیلی ها هم نمی دانند که چه طور باید این کار را انجام دهند در این مقاله قصد ما بر این است که راهنمایی کامل رو در این اینجا برای شما انجام بدیم که با خواندن این مقاله تا انتها خیلی راحت بتونید برای کانال های تلگرام خودتون ممبر بخرید.

 

 

خرید ممبر تلگرام چیست ؟

خرید ممبر تلگرام

 

 

قبل از خرید باید بدانید که خرید ممبر تلگرام یعنی چی ؟  ما برای خرید ممبر در ازای پولی که پرداخت می کنیم چه چیزی تحویل می گیرم بررسی کلی در مورد ممبر را که شاید خیلی از سایت ها در ایران که در حال فروش آن هستند رو بررسی می کنیم و توضیح میدیم.

 

آیا ممبر فیک بخریم یا ممبر واقعی ؟

آیا ممبر فیک بخریم یا ممبر واقعی ؟

 

 

خوب در مورد ممبر فیک براتون می خوام توضیح کامل و دقیق بدم

ممبر فیک چیست ؟

توجه داشته باشید خیلی ساده براتون توضیح بدم که ممبر فیک چیست و چه طوری درست میشه و چه کارایی  برای کانال شما دارد .ممبر فیک تشکیل شده از یک سری شماره های غیر واقعی که در اصطلاح به آنها شماره مجازی گفته می شود این شماره ها توسط نرم افزار های مخصوص تلگرام تبدیل به تلگرام می شوند در واقع انگار که یه نفر واقعی تلگرام رو ایجاد کرده و وارد اون شده خوب فرقش با نفر واقعی در این است که این شماره ها فقط یک بار برای اولین بار در تلگرام ایجاد می شوند و دیگه هیچ فعالیتی در آنها انجام نخواهد شد و این شماره ها توسط نرم افزاری مخصوص تلگرام به کانال شما و یا گروه های تلگرامی شما به اصطلاح ممبر گروه اضافه می شوند که ممبر فیک نام برده می شوند وحتی از پست های شما بازدید انجام نمیدن یا کسی پیام بده به ممبر های فیک جوابی نخواهد گرفت.

این دسته از ممبر ها رو ممبر فیک می نامیم. نکته ایی که اینجا وجود دارد این است که این ممبر ها وقتی به کانال شما اضافه شد بعد از مدتی که تقریبا بین ۳۰ روز تا ۱۸۰ روز در کانال شما باقی خواهند ماند و بعد از این مدت زمان گفته شده از کانال دیلیت اکانت خواهند شد و از کانال تلگرام شما خارج می شوند.

ممبر فیک در واقع به این شکل ایجاد شده و در کانال وارد می شود و بعد از مدت زمان های گفته شده از کانال خارج می شوند. در مورد ممبر واقعی هم توضیحات کامل رو در مقالات بعدی به صورت مجزا و مفصل خواهم گفت.

 

 

آیا خرید ممبر تلگرام باعث بسته شدن یا بلاک شدن کانال می شود ؟

آیا خرید ممبر تلگرام باعث بسته شدن یا بلاک شدن کانال می شود ؟

 

توجه کنید که تمام ممبر هایی که وارد کانال تلگرام می شوند چه فیک چه واقعی هرگز و به هیچ عنوان باعث بسته شدن یا بلاک شدن کانال تلگرام شما نمی شوند تنها دلیلی که در این موضوع وجود دارد ادد کردن بیش از اندازه در زمان های مکرر توسط خود شما به صورت دستی است وقتی این کار را می کنید تنها دلیلی که وجود دارد همین موضوع است. یه مثال بزنم شما وقتی یه کانال رو ایجاد می کنید از صفر ، سازنده کانال می تواند تا ۲۰۰ نفر رو از دفتر تلفن داخل گوشیش که اون افراد دارای تلگرام هستند را دعوت کند به کانال فقط تا ۲۰۰ نفر بعد از اون دیگه اجازه ندارد.

حالا خیلی از دوستان وقتی کانال ایجاد می کنند و برای کانال خود خرید ممبر تلگرام رو انجام میدن ، حالا به هر تعداد مثلا ۱۰۰۰ ممبر ، بعد تماس می گیرن که ما دیگه نمی تونیم از دفترچه تلفن گوشی کسی رو ادد کنیم به کانال؟ خوب پاسخ ما چی هست ؟ این که شما ۱۰۰۰ نفر رو ادد کردین و فقط اجازه داشتین ۲۰۰ نفر رو ادد کنید،  و دیگه به شما تلگرام  اجازه ادد کردن ممبر ها را نخواهد داد پس یادمون باشه خرید ممبر تلگرام باعث بسته شدن کانال و یا بلاک شدن کانال نخواهد شد.

 

 

نکات مهم در مورد خرید ممبر تلگرام ؟

نکات مهم در مورد خرید ممبر تلگرام ؟

 

  1.  ابتدا یک کانال برای خود ایجاد کنید.
  2.  اگر افراد خاصی را مد نظر دارین در ابتدای ساخت کانال آنها را به کانال خود دعوت کنید.
  3.  در اینترنت جستجو کنید خرید ممبر تلگرام  سایت های زیادی برای شما خواهد آمد قیمت ها را بررسی کنید با پشتیبانی سایت حتما قبل از خرید تماس بگیرید مشاوره کنید ( اگر برای اولین بار خرید ممبر تلگرام انجام می دهید ) سپس بعد از اطمینان لازم از سایتی که دارای نماد اعتماد الکترونیک هست و یا درگاه پرداخت مستقیم خود بانک را داشته باشد، حتما مطمئن شوید و به هر سایت و هر کسی اطمینان نکنید.
  4.  به هیچ عنوان فریب قیمت ارزان را نخورید و سپس با خیال راحت وارد آن سایت شوید و فرم های مشخص شده را پر کنید آیدی کانال تلگرام خود را وارد کنید و پرداخت را آنجام دهید و منتظر اضافه شدن ممبر ها به کانال تلگرام خود باشید.
  5.  ممبر های اضافه شده در کانال فقط برای مدیر کانال تلگرام نمایش داده خواهد شد و هیچ کس دیگری نخواهد ممبر های کانال را ببیند و فقط عدد کانال برای همگان به نمایش خواهد گذاشته شد.
  6. پس از اضافه شدن ممبر ها کار شما شروع شده و باید فعالیت خود را در کانال زیاد کنید تا افراد واقعی به کانال خود اضافه کنید.

 

 

مزایا و سود خرید ممبر تلگرام برای کانال در چیست ؟

 

ما می خواهیم برای کانال تلگرام خود ممبر بخریم خوب این سوال در ذهن به وجود میاد برای هر فردی که می خواهد ممبر بخرد که این کار چه سودی دارد اصلا چه نیازی هست من ممبر برای کانال خودم بخرم .

پاسخ این سوال به این صورت است که با توجه به رشد و افزایش بسیار زیاد کانال های تلگرامی در ایران و ایجاد شدن کانال های محتلف از جمله کانال های کسب و کار که منبع در آمد میلیونی بسیاری از افراد در ایران می باشند خوب این سوال به وجو خواهد آمد!!

 

آیا یک کانال با ۱۰۰ عضو بهتر است یا با ۱۰۰ هزار عضو ؟

 

پاسخ: ۱۰۰ هزار عضو ، چرا که از نگاه افراد که کانال رو می بینند نشون میده از بعد روانی،  خیلی عضو شوندگان در کانال تاثیر در جذب و کسب و کار شما دارد هر چقدر شما عضو های بیشتر داشته باشید نشان از معتبر بودن کانال شما و یا برند بودن کسب و کار شما خواهد بود پس بدانید تاثیر بسیار زیادی در فروش کسب و کار شما خواهد داشت .

پیشنهاد می کنم مقاله افزایش ممبر تلگرام را حتما بخوانید.

 

حالا این سوال باز به  وجود خواهد آمد که این ممبر ها واقعی نیستند چه تاثیری بر کانال ما دارد؟؟

پاسخ این سوال رو هم به این صورت می دم که عدد هر چقدر بزرگ تر باشد شما برای جذب ممبر واقعی هم زودتر به نتیجه خواهید رسید و هم راحت تر می توانید ممبر واقعی جذب کنید.

 

 

چه زمان هایی بهتر ست ممبر تلگرام بخریم ؟

 

شما باید این موضوع رو در نظر داشته باشید که ممبر تلگرام را در چه موقع هایی بخرید که نتییجه خوب و مطلوبی رو بگیرید به نظر ما بهتره وقتی یک کانال رو راه اندازی کردین ابتدا به تعداد لازم برای کانال خود پست بزاین پست هایی مفیدی که هر کسی که وارد کانال  شد یا کانال بدون پست مواجه نشه بعد برای کانال خود خردید ممبر کنید و هم یک کانال داری پست دارید هم تعدادی عضو در کانال دارین این روش بهترین زمان ممکن می باشد

 

 

جمع بندی و نکات مهم در آخر

 

ممبر های خریداری شده دو دسته هستند ممبر فیک و ممبر واقعی ممبر های فیک بعد از گذشت زمان مشخص از کانال شما خارج خواهند شد. حتما قبل از خرید ممبر تلگرام  کانال شما دارای پست های مناسب و جذابی باشد فریب قیمت ارزان را به هیچ عنوان نخورید حتما قبل خرید از پشتیبانی سایت مورد نظر مشاوره بگیرید و توضیح لازم بخواهید و  خرید ممبر به هیچ عنوان باث بسته شدن و بالک شدن کانال شما نخواهد شد افزایش ممبر تلگرام تاثثیر بسیرا زیادی برای کانال و کسب و کار شما خواهد داشت ممنون که همراهی کردید با تشکر.

مطالب مرتبط

  1. ۸ / آبان / ۱۳۹۷ - ۶:۵۴

    بسیار مطلب خوب و مفیدی بود سپاس از شما

ارسال نظر
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* سوال امنیتی:
? + 1 = 40