۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
۴۶۸ بازدید
روش های افزایش ممبر تلگرام واقعی

برای افزایش ممبر تلگرام واقعی روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید به این هدف دست پیدا کنید. البته در این راه باید دقت داشته باشید که گول تبلیغات و سایت های که وعده های غیر واقعی می دهند را نخورده و واقع بینانه عمل نمایید این کار باعث می شود در دراز مدت نتیجه بهتری هم بگیرید.


افزایش ممبر تلگرام واقعی یکی از هدف های اصلی مدیران کانال های تلگرامی بوده و همه آنها تمایل دارند اعضا آنها واقعی باشند و مطالب و پست های ارسالی را بازدید نمایند. این موضوع علاوه بر اینکه باعث تقویت انگیزه مدیران این شبکه های اجتماعی می شود، می تواند زمینه بسیار مهم و اساسی برای کسب درآمد هم باشد. وقتی که شما کانالی داشته باشید با مثلا دویست هزار عضو و حداقل صد و پنجاه هزارتای آنها واقعی باشند این یعنی یک کانال موفق با مطالب جذاب و خواندنی. همین امر صاحبان کسب و کارهای مختلف را تشویق می کند که از کانال شما برای تبلیغات محصولات خود استفاده کنند و شما از این را پول بدست بیاورید.

 

از کجا بفهمیم افزایش ممبر تلگرام واقعی هستند؟

بین تعداد اعضا یک کانال و تعداد بازدید کننده ها از مطالب باید یک رابطه منطقی و اصولی وجود داشته باشد. اگر اعضا یک کانال بیشتر فیک باشند در بازدید از مطالب منتشر شده این مطلب مشخص می شود مثلا اگر یک کانال دویست هزار تا عضو داشته باشد که صد هزار نفر آن فیک باشند در تعداد افرادی که مطالب را بازدید می کنند خود را نشان می دهد. چون عضوهای فیک در بازدید ها شمرده و لحاظ نمی شوند و همین موضوع دلیل بر فیک بودن اعضا خواهد بود. برای همین اگر می خواهید افراد بیشتری را جذب کانال خود نمایید، سعی کنید به دنبال افزایش ممبر تلگرام واقعی باشید یعنی به دنبال جذب افراد واقعی برای کانال بوده تا بتوانید به مرور از آن به عنوان زمینه ای برای کسب و کار استفاده کنید.

افزایش ممبر تلگرام واقعی

افزایش ممبر تلگرام واقعی چطور و چگونه

خب ممکن است این سوال برایتان مطرح شود که چطور می توانیم به هدف افزایش ممبر تلگرام واقعی دست پیدا کنیم. برای این کار راههای مختلفی پیشنهاد می شود که در ادامه آنها را برایتان توضیح می دهم تا افرادی که علاقه دارند یک کانال اختصاصی برای خودشان داشته باشند از این راهها برای افزایش اعضاء آن استفاده کنند.

 

  • عضو گیری کنید: برای اینکه افزایش ممبر تلگرام واقعی داشته باشید در قدم اول باید عضو گیری کنید. یعنی می توانید تا ۲۰۰ شماره را خودتان به کانال اضافه کرده و یا اد نمایید. در تلگرام در هنگام ساخت کانال قابلیتی وجود دارد که کاربر می تواند با استفاده از آن بدون هیچ مشکلی تا ۲۰۰ شماره را به کانال خود اضافه کند. برای همین توصیه می شود در بدو امر از این آپشن شبکه اجتماعی مذکور به نحو احسنت استفاده نمایید. این ۲۰۰ شماره می تواند استارت جذب اعضا بیشتر را برای شما بزند و هر کدام از این شماره ها اگر از کانال شما و مطالب منتشر شده در آن راضی باشند قطعا مطالب شما را فوروارد کرده و همین یک راه تبلیغاتی رایگان خواهد بود.

 

  • دومین راهی که با استفاده از آن می توانید به هدف افزایش ممبر تلگرام واقعی دست پیدا کنید استفاده از یوزر نیم یا لینک کوتاه برای کانال است. استفاده از لینک کوتاه کمک می کند حفظ کردن آن راحت تر شده و افراد دیگر بتوانند به راحتی آن را تبلیغ کنند ضمن آنکه لینک های کوتاه خیلی بیشتر نظر مخاطب را جذب می کنند.

 

 

لینک های سوالی راه افزایش ممبر تلگرام واقعی

  • استفاده از لینک های سوالی : لینک های سوالی این ویژگی را دارند که با استفاده از آنها امکان افزایش ممبر تلگرام واقعی فراهم می شود. این لینک ها را عموما جوین چت هم می گویند. برای درست کردن آن فقط باید کانال در ابتدا به صورت خصوصی باشد و بعد از اینکه این لینک را توانستید، بسازید دوباره کانال را به صورت عمومی دربیاورید. یعنی لینک جوین چت یا سوالی در صورتی امکان ساخته شدن دارد که کانال شما به صورت خصوصی تنظیم شده باشد برای همین می توانید ابتدا کانالتان را به صورت خصوصی تنظیم کرده و بعد از اینکه این لینک را ساختید آن را به صورت عمومی یا جنرال تغییر دهید تا به هدف خود که افزایش ممبر تلگرام واقعی است، دست پیدا کنید.

 

خب ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که این یوزرنیم به چه دردی می خورد.  این لینک وقتی روی آن کلیک شود اول باید عضو کانال شوی تا بتوانی مطالب آن را بخوانی اما در لینک اصلی حتما خود شخص باید دکمه جوین را بزند تا عضو کانال شود. البته شاید پیش خودتان بگویید این روش خیلی موثر نیست و شخص بعد از این عضویت خودبخود می تواند از کانال خارج شود. بله این فرضیه درست است اما در صورتیکه مطالب کانال شما جذاب و مفید باشد فردی که به این شکل عضو شده است از آن خارج نخواهد شد.

 

افزایش ممبر تلگرام واقعی

 

نمایش آدرس کانال در هر پست ارسالی راهی برای افزایش ممبر تلگرام واقعی

  • اضافه کردت آدرس کانال پایین هر مطلب: یک راه دیگر که می توانید با استفاده از آن به افزایش ممبر تلگرام واقعی امیدوار باشید اینکه آدرس کانال و لینک عضویت در آن را در پایان هر مطلب درج کنید تا ضمن انتشار آن امکان عضویت افراد دیگر که در کانال شما عضو نیستند هم فراهم شود. یعنی اگر اعضا کانال مطالب شما را فوروارد کردند با استفاده از این لیک افراد دیگر امکان پیوستن به شما را داشته باشند. این روش یک راه بسیار کاربردی در افزایش ممبر تلگرام واقعی است که از طرف مدیران کانال ها استفاده می شود و نتیجه خیلی خوبی هم داده است.

 

افزایش ممبر تلگرام واقعی

پیشنهاد می کنم مقاله افزایش ممبر تلگرام  را حتما بخوانید.

 

افزایش ممبر تلگرام واقعی با رعایت زمان انتشار پست ها

  • زمان انتشار مطالب را در نظر بگیرید: یکی از روش هایی که قطعا در افزایش ممبر تلگرام واقعی موثر است و ممکن است برخی از مدیران از آن غافل شوند زمان انتشار مطالب در کانال است. اینکه شما بهترین و تاپ ترین مطالبتان را در ساعاتی انتشار دهید که بیشتر مخاطبین شما آنلاین هستند،کمک می کند تعداد اعضاء شما افزایش پیدا کند. انتشار مطالب بعد از ساعت یازده شب و یا در ساعات ۹ تا ۱۲ صبح که افراد مشغول کار هستند و یا اینکه استراحت می کنند چندان جالب نیست. در این ساعات سعی کنید مطالب کم اهمیت تر را انتشار دهید و در ساعات عصر و یا ساعاتی که عموما کاربران تلگرام خود را چک می کنند، مطالب جذاب تری را روی کانال قرار داده و انتشار دهید تا مخاطبین بیشتری داشته باشید.

مطالب مرتبط

ارسال نظر
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* سوال امنیتی:
? + 1 = 40