۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
۳۸۶ بازدید
راههای خرید ممبر فیک

ممبر فیک در واقع اعضا غیر واقعی برای افزایش تعداد مخاطبین کانال های تلگرامی هستند که خرید آنها باعث می شود در یک بازه زمانی کوتاه اعتبار کانال افزایش پیدا کرده و مدیران بتوانند در ادامه با بالا بردن کیفیت محتوایی به هداف خود دست پیدا کنند.


خرید ممبر فیک

قبل از اینکه در مورد خرید ممبر فیک توضیح بدهم، بهتر است بدانید اصلا واژه فیک از کجا آمده و به چه معنی می باشد. FAKE در انگلیسی به معنی تقلبی و جعلی است. یعنی هر چیزی که واقعی نبوده و تقلبی و یا غیر واقعی باشد را فیک می گویند. در کانال های تلگرامی آن چیزی که باعث اعتبار و ارزش آنها می شود، تعداد اعضا و یا ممبرهای آنها است. هر چه ممبرها و تعداد اعضا یک کانال بیشتر باشد آن کانال اعتبار بیشتری داشته و خود این موضوع به جذب مخاطبین بیشتر هم کمک می کند. برای همین مدیران و ادمین های کانال ها تلگرامی به دنبال افزایش اعضا خود هستند و تمایل دارند از هر راهی که ممکن است این کار را انجام دهند. یکی از این راهها خرید ممبر فیک است که ما در مورد محاسن و معایب و راههای خرید آن صحبت خواهیم کرد.

 

 

خرید ممبر فیکیا افزایش ممبرها با استفاده از روش API

در دنیای امروز تلگرام به عنوان یکی از پیشرفته ترین و محبوبترین پیام رسان ها شناخته شده و در سراسر دنیا کاربران زیادی دارد. این موضوع به دلیل آن است که امکان توسعه آن برای همه برنامه نویسان فراهم شده است. این توسعه از طریق یک راه خاص انجام می شود. یعنی راه ارتباطی بین تلگرام و سایر برنامه و نرم افزارهای کامپیوتری API بوده و از این راه امکان توسعه این شبکه اجتماعی فراهم شده است. در واقع API رابط بین یک برنامه کاربردی و یک نرم افزار متفاوت دیگر است. با استفاده از این رابط برنامه نویس می تواند کارهای مورد نظر خود را انجام دهد.

 

نحوه استفاده از API در خرید ممبر فیک

وب سایت ها و سامانه هایی که اقدام به تهیه و ایجاد بازدید کننده غیر واقعی و فیک و یا مجازی می کنند از همین رابط API استفاده کرده و با بکارگیری آن تعداد بازدید کننده های کانال شما را بالا می برند. در واقع با این کار اعضای کانال شما بیشتر از آنچه واقعا هست، نشان داده می شود. این کار به دلیل بعد تبلیغاتی انجام شده و باعث می شود اعتبار کانال هر چند به صورت ظاهری افزایش پیدا کند. در واقع به این شیوه که اعضا افزایش پیدا می کند API گفته می شود که البته بسیار هم متداول است.

 

 

آیا خرید خرید ممبر فیکخوب و موثر است؟

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم، افزایش ممبر کانال به این شیوه در واقع یک روش جعلی برای بالا بردن اعتبار کانال بوده و اعضایی که به این روش اضافه می شوند کاری برای کانل انجام نخواهند داد. در واقع این روش باعث افزایش عدد بازدید کننده نشده و فقط برای افرادی مناسب است که قصد دارند در ابتدای شکل گیری کانال خود تعداد اعضای آن را بالا نشان داده و بر اعتبار خود بیفزایند و به این روش در واقع تبلیغات کانال خود را انجام دهند.

 

 

آیا خرید ممبر فیک برای کانال های فروشگاهی خوب است؟

ممبر فیک از نامش پیداست که نمی تواند یک مشتری بالفعل باشد اما می تواند نقش یک مشتری بالقوه را ایفا کند حالا چطور؟ وقتی شما به عنوان مدیر یک کانال اقدام به خرید ممبر فیک می کنید در واقع با این کار می خواهید به کاربران واقعی بقبولانید که کالای شما طرفداران زیادی داشته و افراد زیادی عضو کانال شما هستند. این کار کمک می کنند اعضا واقعی بیشتر جذب کانال فروشگاهی شما شوند و این کانال را به افراد دیگری هم معرفی نمایند و به این شیوه اعضا کانال و در نتیجه خریدار و مشتری برای کالای شما هم افزایش پیدا خواهد کرد.

 

 

خرید ممبر فیک به شیوه API برای کوتاه مدت خوب است یا بلند مدت؟

عموما این روش را برای دوره های کوتاه مدت استفاده می کنند و فقط برای اینکه در یک بازه زمانی مشخص افزایش تعداد اعضا سبب جذب مخاطبین واقعی شود. اگر بخواهید در دراز مدت هم از این شیوه استفاده کنید در حقیقت به اعتبار کانال تان آسیب وارد کرده اید اما در مراحل ابتدایی شکل گیری کانال استفاده از این راه حتما توصیه شده و سبب افزایش اعتبار کانال خواهد شد. علت اینکه می گوییم این شیوه برای دراز مدت مناسب نیست برای این است که بعد از مدتی اعضا واقعی متوجه می شوند که تعداد اعضا فیک از اعضای حقیقی بیشتر است و در دراز مدت اعتبار کانال از بین خواهد رفت و اعضای واقعی هم شروع به ترک کانال خواهند کرد.

 

 

ممبر واقعی بهتر است یا خرید ممبر فیک

واقعیت و صداقت حکم می کند که به شما بگویم حتما ممبر واقعی بهتر است چه کانال شما سرگرمی باشد و چه تجاری و فروشگاهی در هر صورت ممبر هایی که جان دارند و می توانند در مورد مطالب شما برانگیخته شوند قطعا بهتر بوده و یک نوع ابزار تبلیغاتی هم محسوب می شوند. اما این دو تا با هم منافاتی ندارند یعنی خرید ممبر فیک در مقابل ممبر واقعی قرار نگرفته است اگر به شیوه اصولی و درست خریداری شده و مورد استفاده قرار بگیرد. شما با خرید ممبر فیک در ابتدای کار اعتبار ظاهری کانال خود را افزایش می دهید و باعث می شوید افراد واقعی به کانال شما بپیوندند در ادامه راه کاری که باید حتما نجام دهید بالا بردن کیفیت مطالب است.

 

 

همچنین می توانید برای خرید ممبر فیک به صفحه لیست قیمت ها مراجعه کنید

 

یعنی سعی کنید کپی برداری نکرده و مطالب جدید و جذاب در کانالتان منتشر کنید که روز به روز بر تعداد اعضا کانال افزوده شود. بنابراین خرید ممبر فیک می تواند یک راه کمکی و سریعتر برای رسیدن به هدف باشد. در صورتیکه بازه زمانی برایتان مهم نیست و ترجیح می دهید آهسته راه افزایش ممبر را طی کنید قضیه فرق می کند و خرید ممبر فیک برایتان چندان ضروری نیست اما حتی اگر عجله ای برای توسعه کانال خودتان نداشته باشید این شیوه به شناخته شدن بیشتر کانال کمک خواهد کرد و باعث می شود مطالب و محتواهای شما هر چه بهتر به مخاطبین معرفی شوند. خرید ممبر فیک این کار را با افزایش اعتبار کانال انجام خواهد داد.

 

نوع کانال در خرید ممبر فیکموثر است؟

در برخی مقاله ها می خوانید، بهتر است برای کانال های با مخاطب خاص مثلا ممبر یا تبلیغات نوفیکیشن مناسب تر است یا اینکه خرید ممبر فیک به درد هر کانالی نمی خورد به نظر من خرید ممبر فیک برای اعتبار دهی اولیه به هر کانالی لازم است و چون نیاز به هزینه زیادی ندارد به امتحان کردن آن می ارزد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* سوال امنیتی:
پایتخت ایران