۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
۵۹۴ بازدید
راههای افزایش ممبر تلگرام رایگان

افزایش ممبر تلگرام رایگان به روش های مختلفی امکان پذیر است و لزوما برای این کار نیاز به صر ف هزینه نیست. برای اینکه اعضا کانال خودتان را افزایش دهید، می توانید از تبادل لینک، ساختن لینک جوین، بالا بردن کیفیت محتوا و برخی راههای دیگر استفاده نمایید.


افزایش ممبر تلگرام رایگان

در جامعه امروز داشتن یک موبایل هوشمند و نصب برنامه تلگرام دیگر کار سختی نیست و هر کسی اندک آشنایی با این شبکه اجتماعی داشته باشد می تواند این کار را انجام دهد. به همان میزان ساختن یک کانال تلگرام هم کار سختی نیست و البته انتشار مطالب در آن. آنجا کار سخت می شود که شما بخواهید اعضا و یا ممبر های خود را افزایش دهید و در بسیاری از سایت ها و جاهای مختلف هم تبلیغ این موضوع به وفور دیده می شود. اما واقعا افزایش ممبر تلگرام رایگان کار ساده ای است و هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. جواب من به این سوال منفی نیست اما نباید فکر کنید این کار را می توانید با کمترین زحمت انجام دهید اگر واقعا به ساختن کانال در این شبکه اجتماعی علاقه دارید و به افزایش ممبر تلگرام رایگان هم فکر می کنید، این مقاله را از دست ندهید. خیلی ها در این سایت و جاهایی که من را می شناسند اولین سوالی که مطرح می کنند، این است که چطور می تواند اعضا کانالم را زیاد کنم بدون اینکه مجبور باشم هزینه زیادی متحمل شوم. خب این کار امکان پذیر است و من به شما اطمینان می دهم اگر تا پایان این مقاله همراه من باشید حداقل دو یا سه را ه را به شما برای دسترسی به این هدف معرفی خواهم کرد.

 

راههای افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

خب حالا باید چکار کنیم تا یک کانال با اعضا متعدد داشته باشیم بدون اینکه مجبور شویم برای خرید ممبر پول پرداخت کنیم. این دغدغه اغلب مدیران کانال های تلگرامی است که بتوانند اعضا واقعی و زیاد داشته باشند و هر روز مخاطبین خود را افزایش دهند چون افزایش اعضا علاوه بر اینکه باعث اعتبار و معروفیت کانال شما می شود، می تواند به عنوان یک منبع درآمد هم محسوب شود. کانال هایی که اعضا چند صد هزار نفری دارند، روزانه درآمدهای هنگفتی را از راه تبلیغات در کانالشان کسب می کنند که برای خیلی ها وسوسه انگیز است.

 

افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

استفاده از ربات های افزایش ممبر برای افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

برخی ربات ها هستند که ادعا می شود با استفاده از آنها می توان تعداد اعضا کانال ها را به میزان زیادی افزایش داد اما تجربه ثابت کرده است، این راه کار چندان موثر نیست و به جذب مخاطبین واقعی نمی انجامد. بنابراین اگر حتی قصد دارید از این روش استفاده کنید آن را به عنوان یک راه اصلی در نظر نگیرید و انرژی خود را روی راههای دیگر بگذارید.

 

ساختن لینک جوین برای  افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

یکی از راههای که با استفاده از آن می توانید به هدف افزایش ممبر تلگرام رایگان دست پیدا کنید، این است که برای کانال خودتان یک لینک جوین درست کنید و در تمامی گروه هایی که در آنها فعال و عضو هستید، مطالبتان را با این لینک جوین ارسال نمایید. مثلا خیلی افراد هستند که در دانشگاه و گروه های دوستی و یا کاری گروه های تلگرامی داشته و اعضا این گروه ها هم زیاد هستند، انتشار مطالبتان به همراه لینک جوین باعث می شود اعضا این گروه ها برای دیدن مطالب شما کنجکاو شده و به کانال شما سر بزنند. در این مرحله مهمترین چیزی که آنها را نگه می دارد، مطالبی متنوع و ارزشمند و جذاب شماست. یعنی وقتی باید این کار انجام دهید که مطمئن شوید مطالبتان به سطحی از جذابیت رسیده اند که افراد را در کانال نگه دارد در غیر این صورت خیلی زود کانال شما را ترک خواهند کرد.

 

افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

پیشنهاد می کنم مقاله افزایش ممبر تلگرام  را حتما بخوانید.

 

تبلیغ تبادلی برای افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

دستیابی به افزایش ممبر تلگرام رایگان یک راه رایگان دیگر هم دارد آن هم تبلیغ تبادلی است. در تبلیغات تلگرامی برای افزایش عضو دو راه وجود دارد که یکی از آنها پولی و دیگری تبادلی است. در تبلیغ تبادلی که منجر به افزایش ممبر تلگرام رایگان خواهد شد، مدیران چند کانال توافق می کنند برای افزایش اعضا خود لینک کانال های یکدیگر را در کانال خود گذاشته و آن را تبلیغ کنند. معمولا مدیران کانال هایی که اعضا برابر دارند، حاضر به انجام این کار به صورت رایگان می شوند مثلا اگر کانال شما ده هزار عضو داشته باشد کانالی که دویست هزار عضو دارد، حاضر نیست این تبادل رایگان را با شما انجام دهد. برای همین باید به دنبال کانال هایی باشید که اعضا برابر با شما داشته و یا اینکه حاضر شوند این کار را به صورت رایگان برایتان انجام دهند. در موضوع تبادل لینک هم نباید خیلی افراط کنید به شکلی که انتشار مطالب در کانال تحت الشعاع قرار گرفته و همان اعضا قبلی را دلزده کند و باعث شود آنها هم تصمیم به ترک کانال بگیرند.

 

تبلیغ در سوپر گروه های تلگرام  برای افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

یک راه ساده و رایگان برای دستیابی به افزایش ممبر تلگرام رایگان تبلیغ در سوپر گروه های تلگرام است. برای اینکه این کار با موفقیت انجام شود باید یک لوگو و آرم مناسب و جذاب برای کانال خودتان طراحی کنید و بعد مطالب کانال را به همراه این لوگو و لینک جوین در این سوپر گروه ها انتشار دهید. این یک راه بسیار مناسب و رایگان برای جذب مخاطب واقعی است و باعث می شود اگر مطالتان جذاب و مناسب باشد افراد دیگری هم به کانال جذب شوند. طراحی لوگو و همچنین مطالبی که در کانال انتشار می دهید، بسیار مهم بوده و  در واقع تضمین کننده ماندگاری مخاطبان واقعی خواهد بود در غیر این صورت آنها ممکن است، خیلی زود کانال شما را ترک کنند.

 

افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

انتشار لینک کانال در وب سایت ها برای افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

برخی وب سایت ها هستند که با هزینه خیلی کم و گاهی رایگان لیست کانال های تلگرامی را منتشر می کنند، شما می توانید با سرچ کردن این وب سایت ها از آنها بخواهید کانال شما را هم در این لیست قرار دهند با این روش علاوه بر اینکه بازدید کننده خود را افزایش می دهید، باعث می شود به مرور اعضا کانال هم افزایش پیدا کرده و ماندگار شوند و شما خیلی راحت افزایش ممبر تلگرام رایگان داشته باشید.

 

انتشار لینک کانال در شبکه های اجتماعی دیگر برای افزایش ممبر تلگرام رایگان

 

اگر در شبکه های اجتماعی دیگر مانند اینستاگرام و فیس بوک و یا گوگل پلاس و لاین صفحه دارید و مخاطبینی هم آنجا شما را دنبال می کنند حتما لینک کانال خود را در این صفحات هم قرار دهید تا اعضا این صفحات هم بتوانند کانال شما را دیده و در صورت تمایل عضو شوند این هم یک راه برای افزایش ممبر تلگرام رایگان است.

در نهایت اینکه اگر می خواهید خیلی زود به افزایش ممبر تلگرام رایگان دست پیدا کنید، سعی کنید همه راههای گفته شده را در نظر گرفته و از آنها استفاده نمایید.

 

برای افزایش ممبر تلگرام با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

ارسال نظر
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* سوال امنیتی:
? + 1 = 40